ЯК ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?
На сторінці замовлення виберіть необхідний Вам варіант: замовлення друку з готового файлу чи замовлення друку з розробкою оригінал-макету.
Заповніть форму замовлення, ввівши всі необхідні дані та прикріпивши наявні файли. Обов’язково зазначте актуальний контактний телефон та адресу електронної пошти.
У відповідь на Ваш запит, Ви отримаєте рахунок-фактуру та коментарі щодо придатності файлів до друку/розробки. Відповідь очікуйте протягом години, якщо запит був відправлений з 9.00 до 18.00 в робочі дні. Якщо запит був відправлений в неробочий час то з 9.00 наступного робочого дня.

ЯК ОПЛАТИТИ?
Виконання замовлень
 (в тому числі й розробка макетів, верстка) починається після внесення повної оплати. Оплата приймається безготівковим розрахунком на банківський рахунок з наступними реквізитами:
Фізична особа-підприємець
Бреза Антон Ернестович
88017, Закарпатська обл., м.Ужгород,
вул.Університетська, 21
Р/р 26005053906404В ПАТ  КБ"ПриватБанк”
МФО 312378 код 3100819752
МІНІМАЛЬНА вартість замовлення складає 150 грн.

ЯКІ ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ?
Після проходження оплати замовлення вартістю до 800 грн. будуть виконані протягом 3-ох днів. Терміни виконання замовлень більшого об’єму наші менеджери погодять з Вами окремо. Додатково доставка, в залежності від регіону триватиме 1-3 дні.

ЯК ОТРИМАТИ?
Доставка здійснюється службою "Нова Пошта". Після виконання Вашого замовлення Ви отримаєте СМС-повідомлення з номером експрес-накладної. Статус вашої відправки ви зможете прослідкувати на сайті "Нової пошти". Коли замовлення буде у Вашому місті Ви отримаєте СМС.